افزایش غلظت آلاینده‌ها طی 2 روز آینده

0
صادق ضیاییان، رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت طی یکشنبه و دوشنبه (۲۳ و ۲۴ آبان ماه) خبر داد. ضیاییان افزود: امروز (۲۲ آبان ماه) در استان‌های خراسان شمالی و رضوی بارش پراکنده رخ خواهد داد. یکشنبه و دوشنبه (۲۳ و ۲۴ آبان ماه) جوی آرام در کشور خواهیم داشت و در شهرهای صنعتی و پر جمعیت با افزایش غلظت آلاینده‌ها مواجه می‌شویم. دوشنبه (۲۴ آبان ماه) وزش باد گرم جنوبی در استان گیلان و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.
ضیاییان در ادامه گفت:‌با ورود سامانه بارشی به کشور در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (۲۵ و ۲۶ آبان ماه) در نیمه شمالی کشور بارش برف و باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می‌شود. دریای خزر هم در این مدت مواج خواهد بود. خلیج فارس نیز در دو روز آینده مواج پیش‌بینی می‌شود.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۳ آبان ماه) صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه (۲۴ آبان ماه) قسمتی ابری و غبارآلود در بعداز ظهر نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
ضیاییان در پایان به ایسنا گفت: طی امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ آبان ماه) اهواز با دمای ۲۷ و۲۸ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و زنجان با دمای ۶ و ۹ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌کشور هستند.
مقاله قبلیتوافق ایران و بلاروس بر توسعه همکاری‌های کشاورزی
مقاله بعدیصادرات ۹۰ درصد زعفران ایران به صورت خام

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید