زنی در قامت وزیر کشاورزی استرالیا

0

سناتور بریجت مک کنزی

وزیر جدید کشاورزی استرالیا خود را از سیاست رهبر حزب ملی “دعا برای باران” دور کرده است. او می‌گوید: “من شخصا برای باران دعا می‌کنم، اما فکر می‌کنم به عنوان وزیر کشاورزی، با همکاری نزدیک با دیوید لیپروپود به عنوان وزیر مسئول کارگروه خشکسالی، معتقدم که در حال حاضر باید بدنبال دریافت پاسخ‌های عملی در این زمینه باشم تا بتوانم به کشاورزانی که با سختی زیاد روبرو هستند، راه حلی ارائه دهم.”

بریجت، در 27 دسامبر 1969، در روستایی در شهر کوچک الکساندرا واقع در ویکتوریا به دنیا آمد. وی با تأثیرات سنتی روستایی تجارت كوچك، ورزش و كشاورزی منطقه استرالیا، رشد و نمو کرد.
بریجت دارای مدرک دوگانه در علوم کاربردی (متخصص در حرکت انسان) و تدریس (تخصص در ریاضیات) است. سپس وی در زمینه فعالیت‌های بدنی با زنان جوان در مناطق روستایی به تحقیق پرداخت. طی سال‌های 2009 تا 2010، بریجت مدرس دانشكده آموزش در دانشگاه موناش بود.
بریجت در سال 2010 و بار دیگر در سال 2016 بعنوان نماینده مجلس سنای ویکتوریا برگزیده شد.
بریجت در نقش خود به عنوان سناتور ویکتوریا، ریاست کمیته‌های مختلفی از جمله کمیته امور خارجه، دفاع و تجارت سنا و همچنین کمیته امور مشترک امور خارجه، کمیته یکپارچگی اجرای قانون استرالیا و کمیته قانون آموزش و اشتغال مجلس سنا را نیز برعهده داشته است.

 

مترجم: معصومه صالحی وزیری

مقاله قبلیسگ‌های کار‌ ربات‌های ارزان
مقاله بعدیآزولای قطب شمال

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید