جوابیه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی

0

پایگاه خبری محترم «زنجیره تأمین غذا»

با سلام و احترام
پیرو درج خبر در تاریخ 15 مهر با تیتر «شرکت ضررده خدمات حمایتی» در آن پایگاه، شایسته است دستور فرمایید جوابیه ذیل در اسرع وقت در همان بخش وب سایت عیناً درج گردد.

«شرکت خدمات حمایتی کشاورزی نه تنها به دولت بدهکار نیست که بیش از 2000 میلیارد تومان از دولت طلبکار نیز می باشد».

روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در واکنش به مطلب مندرج در مورخ 15 مهر ماه 99 در «پایگاه زنجیره تأمین غذا» اعلام می دارد که: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تنها شرکت دولتی در کشور است که علیرغم انجام عملیات یارانه ای و تکلیفی نه تنها بدهکار نیست که بیش از 2000 میلیارد تومان از دولت نیز طلبکار نیز می باشد و گواه این مدعا صورت های مالی حسابرسی شده و لیست شرکت های سربه سر و زیان ده در سایت سازمان برنامه و بودجه می باشد.
درخصوص بازپرداخت مبلغ 22 میلیارد اتحادیه تعاونی های روستایی به اطلاع عموم می رساند که بیش از یک سال است که سازمان خصوصی سازی از اتحادیه تقاضای دریافت وجه مذکور را دارد لیکن اتحادیه از دریافت وجه مذکور خوددار می نماید. (تصویر سند)

 

javab sherkat khadamati

درخصوص انجام 50 درصد عملیات تأمین و توزیع کود توسط اتحادیه ها باید به اطلاع نویسنده محترم برسانم که از برنامه سه میلیون و دویست هزار تنی وزارت جهاد کشاورزی تنها 400 هزار تن معادل 12 درصد آن مقرر شده است که توسط اتحادیه مورد اشاره انجام شود.
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از اظهار نظرات غیرمستند و غیرواقعی و سمت و سودار نویسنده مطلب، اظهار تعجب عمیق نموده و از پژوهشگران و محققین بخش تقاضا دارد که بدون بررسی و تحقیق اسیر جهت گیری های ناصواب بعضی از افراد حقیقی و حقوقی نشوند.

 

حسین زمانی
رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل

 

55 / 100
مقاله قبلیپیام تسلیت وزیر جهاد کشاورزی برای درگذشت استاد شجریان
مقاله بعدیجان حمل کنندگان محصولات کشاورزی صادراتی در خطر است

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید