آگاهی‌بخشی موجب مطالبه‌گری می‌شود

0
فروغ‌السادات بنی‌هاشم، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت‌های زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه آگاهی‌بخشی موجب مطالبه‌گری می‌شود و اجرای قوانین را الزام‌آور می‌کند، گفت:‌ وضع قوانین برای ایجاد و تعمیق تحولات اجتماعی به تنهایی کافی نیست، بلکه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی نسبت به قوانین و مقررات موضوعه از اهمیت زیادی برخوردار است.
بنی هاشم در اولین نشست کمیسیون امور بانوان در سال جاری که بیست و سوم مردادماه در سالن نعمتی‌جم وزارتخانه جهادکشاورزی برگزار شد، افزود: قوانین و مقررات مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و خانواده می‌تواند در تحقق عدالت اجتماعی و احراز جایگاه واقعی زنان در جامعه متناسب با ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایشان نقش موثری داشته باشد.
در نشست کمیسیون امور بانوان، خانم رجبی، رئیس فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی و خانم دکتر فیروزی، دستیار وزیر در امور شهروندی وزارت جهاد کشاورزی نیز حضور داشتند.
در ادامه این نشست، دوره آموزشی “آشنایی با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و خانواده” توسط سرکار خانم رجبی رئیس کمیسیون فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

مقاله قبلیانواع مسمومیت‌های ناشی از قارچ سمی
مقاله بعدیکشاورزی قراردادی، نجات کشاورزی ایران

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید