تجلیل از «ساوانا طیور پارس»، صادرکننده برتر مازندران

0
شرکت ساوانا طیور پارس به مدیریت مهندس عبدالعلی طهماسبی، صادرکننده نمونه و برتر استان مازندران شد.
به گزارش مزرعه سبز، در مراسمی که به منظور معرفی و تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان مازندران برگزار شد، از مهندس عبدالعلی طهماسبی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل گروه تولیدی ساوانا تقدیر شد.
گروه تولیدی ساوانا از نیمه دوم سال ۱۳۶۸ با تأسیس داروخانه دامپزشکی و در سال های بعد با احداث واحدهای مرغ گوشتی و مادر فعالیت خود را آغاز نموده است. اکنون با تکمیل زنجیره تولید گوشت مرغ سالم و با کیفیت رویای یکی از برترین برندهای مواد غذایی دنیا را در سر می پروراند، ارکان زنجیره شامل مجتمع دامپزشکی(کلینیک، آزمایشگاه، داروخانه)، واحدهای مرغ مادر گوشتی، کارخانه دان، کارخانه کشتارمرغ، شامل خط کشتار، قطعه بندی، بسته بندی، فرآوری، تونل انجماد، سردخانه، تصفیه خانه، تولید پودر گوشت و فروشگاه های زنجیره ای و رستوران های درحال احداث و … است که ظرفیت کارخانه کشتارمرغ به استناد پروانه بهره برداری ۱۲۰هزار قطعه روزانه می باشد. گروه تولیدی ساوانا در طرح ارتقا کیفیت بهداشتی گوشت مرغ موفق به کسب رتبه A+ از سازمان دامپزشکی کشور شده است.
همچنین تکمیل زنجیره تولید گوشت مرغ در عالی ترین سطح ممکن از مزرعه تا سفره،تأمین پروتئین مورد نیاز جوامع انسانی با روش های مدرن و مکانیزه به منظور داشتن جامعه ای سالم،آموزش، ترویج و فرهنگ سازی با اهداف افزایش سرانه مصرف گوشت مرغ در کشور،توسعه و بهبود ساختار تولید و پرورش طیور،سودآوری، توسعه و کارآفرینی و صادرات از جمله اهداف این شرکت به شمار می رود.
مقاله قبلیجنگل‌های شمال در آتش کمبود امکانات خاکستر می‌شوند
مقاله بعدیصنعت زنبورداری در فضای مجازی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید