با ما به نمایشگاه تخصصی سم و کود مازندران بیایید

0
نمایشگاه تخصصی سم، کود، نهاده و سیستم‌های آبیاری، آب و خاک در استان مازندران در تاریخ 18 لغایت 21 آبان ماه 1400برگزار می‌شود.
در این راستا شرکت هلدینگ پارس یزد به منظور توسعه بخش کشاورزی و آَشنایی با محصولات و فعالیت‌های مجموعه از همکاران و همراهان دعوت می‌کند تا از غرفه شرکت توسعه و بهبود نهاده‌های پارس یزد و شرکت شیماگرو یزد و شرکت کیمیارکاران زرین مامطیر بازدید فرمایید. مکان برگزاری نمایشگاه در شهر ساری، کیلومتر 3 جاه قائمشهر، مرکز تجارت بین‌الملل نیاوران است.
گفتنی است، هـلدینگ پـارس یزد در سال 1385 با مدیریت دکتر اکبری پور و با  هدف خدمت صادقانه به بخش کشاورزی و سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت این بخش تاسیس شد و با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم و با تکیه بر متخصصین متعهد و کارآزموده توانست خدمات شایان توجهی در زمینه تامین کودهای ارگانیک و شیمیایی و سموم دفع آفات نباتی به کشاورزان ارائه کند و ازجمله زیرمجموعه‌های این هلدینگ شرکت کیمیاکاران زرین مامطیر با برند زرین سم و شرکت سپید سان برتر شمال با برند ماتیسا و شرکت شیماگرو یزد با برند اگری پلکس و جی‌ام‌جی و مولتی کم و …. و شرکت فرآیند کود نمو بافق و شرکت بذر چهار اقلیم آریا و شرکت کیازر شیمی نهاده که تولید انواع ظروف بسته‌بندی با پت و پلی اتلین و شرکت سینا کارتن و لیبل استار است.
مقاله قبلیسود ارز ترجیحی در جیب دلالان
مقاله بعدیصنعت گلخانه‌سازی نیازمند نمایشگاه تخصصی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید