دیدار دیجیتالی 30 هزار خریدار و فروشنده در F&B

0
600 غرفه دار یونانی و بین المللی در بزرگترین نمایشگاه تجاری دیجیتال F&B
در دهه 90 سفارت یونان با مشارکت مجله دام و کشت و صنعت تعدادی از فعالان حوزه کشاورزی را به نمایشگاه میوه و سبزیجات Freskonتسالونیکی دعوت کرد که این حرکت موجبات همکاری بیشتر بین تجار وبازرگانان کشاورزی دو کشور را فراهم نمود. اینک مروری داریم به نمایشگاه تجاری دیجیتال F&B که روز 24 خرداد در یونان برگزار می‌شود و نزدیک به 30 هزار خریدار و فروشنده مواد غذایی و آشامیدنی را به هم معرفی می‌کند.
FOOD EXPO GREECE ، نخستین نمایشگاه تجاری بخش F&B در S.E اروپا و یکی از مهمترین مجامع تجاری این صنعت در سطح بین المللی به صورت، دیجیتالی برگزار می شود.
در این نمایشگاه مهمترین شرکت‌های صنایع غذایی و آشامیدنی شرکت می‌کنند. در واقع تعداد 575 شرکت در حال حاضر مشارکت خود را در نمایشگاه دیجیتال تأیید کرده اند در حالی که انتظار می رود این تعداد به بیش از 600 شرکت برسند
FOOD EXPO Digital به غرفه داران و هزاران شرکت کمک خواهد کرد تا محصولات آنها دیده شود یونانی ها و خریداران خارجی در واقعیت جدیدی که ایجاد شده است معاملات تجاری سودآور انجام دهند.

تماس تصویری 30 هزار خریدار و فروشنده

FOOD EXPO Digital ، که از 14 تا 18 ژوئن 2021 (دوشنبه 24 خرداد 1400) از طریق یک پلت فرم آنلاین سفارشی برگزار می‌شود، غرفه داران خود را در تماس تعاملی – و موثر – با هزاران تاجر یونانی و بین المللی قرار می دهد. یعنی ، 14000 خریدار مهم یونانی و 16000 خریدار بین المللی رمز عبور را برای دسترسی رایگان به پلت فرم آنلاین نمایشگاه دیجیتال دریافت کردند و از طریق تماس تصویری یا گفتگوی متنی آنلاین جلسات b2b را با غرفه داران برگزار می کنند.

یک پلت فرم تعاملی سفارشی

با شرکت در این نمایشگاه دیجیتال غرفه داران، توانمندی‌های شرکت خود را به نمایش می گذارند و محصولات خود را با عکس و فیلم در اختیار خریدارانی قرار می دهند که به این پلتفرم بپیوندند و آنها فرصتی منحصر به فرد برای جلسات پربار B2B با متخصصان بسیار مهم از سازماندهی خرده فروشی ، عمده فروشی ، پذیرایی گسترده و هتل ها ، از یونان و خارج از کشور.
غرفه داران دیجیتال FOOD EXPO 2021 همچنین می توانند از طریق تماس تصویری یا گفتگوی آنلاین در جلسات از پیش تعیین شده با خریداران اصلی از یونان و سراسر جهان شرکت کنند و رشد فعالیت های صادراتی خود را در بازار یونان و بین المللی افزایش دهند. همچنین ، از طریق پلت فرم دیجیتال ، غرفه داران این فرصت را دارند که پس از بیش از یک سال عدم حضور در نمایشگاه های فیزیکی ، با بازار مواد غذایی و آشامیدنی داخلی و جهانی ارتباط برقرار کنند.
علاوه بر این ، FORUM SA این بستر را به پایگاه داده خود متشکل از 45000 خریدار مهم یونانی و بین المللی ، که علاقه مند به یافتن تأمین کنندگان جدید و انجام معاملات تجاری جدید هستند ، اضافه کرده است. این پلت فرم دارای فیلترهای جستجوی متعدد (محصول ، دسته ، کشور ، نام شرکت ، جوایز ویژه) با هدف به حداکثر رساندن محصولات غرفه دار است.
نمایشگاه پس از پایان به صورت آنلاین باقی خواهد ماند و به خریدارانی امکان دسترسی به نمایه غرفه داران را در 5 روز نمایشگاه دیجیتال را می دهد.

سخنرانان برتر و جلسات هدفمند در بحث های FOOD EXPO

به مدت پنج روز ، از 14 تا 18 ژوئن 2021 ، FOOD EXPO Digital برنامه ای به روز از سخنرانی ها و سخنرانی ها و آینده صنعت F&B در قلب رویدادهای آنلاین FOOD EXPO Digital را با عنوان “بحث های FOOD EXPO” با بازی نمایندگان برجسته صنعت F&B برگزار می کند.

فرصت‌های استراتژیک یک سرمایه‌گذاری

به عنوان بخشی از نمایشگاه دیجیتال ، مدیران مشهور و متخصصان اصلی بازار مسائل کلیدی کسب و کار در دوران پس از کرونا را تجزیه و تحلیل می کنند. آینده صنایع غذایی و آشامیدنی ، فرصت های استراتژیک سرمایه گذاری ، گواهینامه های محصول شرایط جدید در تجارت صادرات و شبکه های توزیع ، در میان سایر بحث ها و سخنرانی ها خواهد بود.
محصولات با کیفیت یونانی و برتری غذایی آنها در همکاری با مناطق یونان به عنوان بخشی از مباحثات FOOD EXPO ، از طریق پنج نمایش فوق العاده جالب مواد غذایی برجسته و مطرح می شود.
همچنین متخصصان یونانی و بین المللی f & b الهام‌بخش نوآوری‌های هستند تا از طریق غذاهای منحصر به فرد از دست آشپزهای مشهور با تکنیک های مدرن و ایده های تازه ، در تجارت خود و منوی رستوران های خود تغییری ایجاد کنند.

هشتمین اجلاس صادرات

در روز پنجشنبه 17/06/2021 ، هشتمین اجلاس صادرات برگزار می شود ، ابتکاری از انجمن صادرکنندگان یونان (SEVE) با موضوع اصلی “آگاهی: عاملی کلیدی برای موفقیت” ، به عنوان بخشی از “مباحثات نمایشگاه مواد غذایی”.

پخش مستقیم رویدادهای نمایشگاه

رویدادهای آنلاین “مباحثات FOOD EXPO” از 14 تا 18 ژوئن 2021 از طریق کانال های زیر به طور مستقیم پخش می شود:
در سایت رسمی نمایشگاه FOOD EXPO: foodexpo.gr
در صفحه فیس بوک نمایشگاه FOOD EXPO: نمایشگاه غذا – یونان
در کانال رسمی نمایشگاه FOOD EXPO در Youtube: Food Expo Greece

امید به برپایی نمایشگاه فیزیکی و بازگشت به حالت عادی

امید می‌رود نمایشگاه اقتصادی FOOD EXPO ، با حضور فیزیکی غرفه داران و بازدید کنندگان ، در تاریخ 12 تا 14 مارس 2022 در مرکز نمایشگاه Metropolitan Expo در آتن ، یونان برگزار شود ، زمانی که زندگی اقتصادی و اجتماعی در آن به وجود می آید.

بازدید از نمایشگاه

 

مقاله قبلیزنان روستایی کارآفرین، پیش‌قراولان تولید
مقاله بعدیاجلاس جهانی کشاورزی هوشمند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید