کنفرانس آنلاین فورس فود

0

فود 2030- تحول سیستم های غذایی به روش تحقیق و نوآوری

( 16 اکتبر 2020- 25 مهر 1399)

ما خوشحالیم که اعلام می کنیم FOOD 2030 رویداد سطح بالای بعدی خود را با همکاری سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد و ریاست اتحادیه اروپا در 16 اکتبر 2020- 25 مهر 1399 (روز جهانی غذا) برگزار می کند. عنوان این رویداد “FOOD 2030 – تحول سیستم های غذایی از طریق تحقیق و نوآوری” است. این یک رویداد آنلاین است که بین ساعت 12:15 تا 14:30 (به وقت تابستان اروپای مرکزی یا به وقت بروکسل) برگزار خواهد شد.
این رویداد محققان، مبتکران، سیاست گذاران، فعالان، ذینفعان و جامعه مدنی را به بحث مشارکتی در مورد تحول سیستم های پایدار غذایی و به ویژه نقش اصلی تحقیق و نوآوری گردهم می آورد.
بنابراین لطفا تاریخ را ذخیره کنید و ایمیل خود را به لیست سهامداران FOOD 2030 ما اضافه کنید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید). به این ترتیب می توانیم هفته های آینده شما را در جریان جزئیات (برنامه، سخنرانان) قرار دهیم و لینک ثبت نام را برای شما ارسال کنیم.
این رویداد بخشی از مجموعه رویدادهایی است که از زمان ایجاد FOOD 2030 هر سال به میزبانی آن برگزار می شود.
برنامه امسال منعکس کننده سیاست های به روز شده اتحادیه اروپا در مورد اصلاح سیستم غذایی، از جمله استراتژی مزرعه تا چنگال اتحادیه اروپا است که به تازگی به تصویب رسیده است و منتظر اجلاس جهانی سیستم های غذایی 2021 سازمان ملل است.
این برنامه شامل سخنرانان سطح بالای کمیسیون اروپا، فائو و وزارت تحقیقات و آموزش فدرال آلمان، سخنران اصلی پروفسور دکتر یواخیم فون براون (رئیس گروه علمی اجلاس جهانی سیستم غذایی سازمان ملل)، بحث پانل سطح بالا در مورد سهم R&I در نوآوری در سیستم های غذایی و دولتها، و سفارشات نسل بعدی محققان، نوآوران و کارآفرینان است.
مانند سال گذشته، رویداد ما بخشی از جشن های روز جهانی غذا است. امسال، روز جهانی غذا (WFD) هفتاد و پنجمین سالگرد FAO را با موضوع “رشد، تغذیه، پایدار نگه داشتن. با یکدیگر. اقدامات ما آینده ماست. ” می باشد.
ما با هدف بازسازی آینده ای بهتر با یکدیگر تلاش خواهیم کرد. در جشن های روز جهانی غذا خواستار همکاری و همبستگی جهانی برای اطمینان از مقابله با تهدیدهای COVID-19 برای امنیت غذایی و معیشت کشاورزی و آسیب پذیرترین افراد هستیم. تا آنها نیز بتوانند باردیگر بر روی پای خود بایستند. همچنین فرصتی برای حساس سازی مردم در رابطه با چگونگی نقش همه در تحول سیستم های غذایی، با تغییر در نحوه تولید، تغییر شکل، مصرف و اتلاف مواد غذایی است.
رویداد ما بلافاصله پس از اولین کنفرانس مزرعه تا چنگال- ساخت سیستم های پایدار غذایی با همدیگر- که در 15 تا 16 اکتبر 2020 (ظهر) توسط کمیسیون اروپا برگزار می شود، است و یک رویداد مشترک می باشد.

کنفرانس فورس فود2030

مقاله قبلیکنفرانس آنلاین از مزرعه تا چنگال
مقاله بعدیاگر همه حیوانات را از مزرعه بیرون کنیم!

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید