پیام رییس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

0
دکتر شاهرخ رمضان نژاد ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منایع طبیعی کشور طی پیامی به اعضاء سازمان و همه دانش اموختگان کشاورزی  ، روز مهندس را به راهبران عرصه تولید و ایمنی غذایی تبریک گفته است .
پایگاه مزرعه سبز بنا به اهمیت موضوع به انعکاس ان میپردازد.
کشاورزی فعالیتی به بلندای حیات و گستردگی جهانی از مهمترین کشف های بشر در دامنه وسیع مهندسی است که  به منظور تکثیر، تکامل و ساختن برای سهولت و راحتی زندگی بشر بنا نهاده شده و در ایران قدمتی دیرین و کهن دارد.
در استمرار تلاش برای زندگی بهتر “مهندسی” در ایران در زمینه های مختلف و در جهت دستیابی به ابزارها و امکانات،  توسعه و تکامل یافته است و البته حاصل تلاش این مهندسان در رشته های مختلف تمدن ساز شده است.
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان فراگیرترین نهاد متولی جریان و دانش مهندسی در حوزه کشاورزی و امنیت غذایی،  مدیریت دانش مهندسی کشاورزی را از طریق صاحبان علوم کشاورزی برای ارائه خدمات و فعالیت های مهندسی بر عهده دارد و گسترش دانش و فن آوری های جدید را در عرصه های  تولید و کشاورزی اقتصادی با هدف دستیابی به  کشاورزیِ هوشمند، مهندسی، علمی، اقتصادی و رقابت پذیر در اولویت برنامه ها و سیاست های خود قرار داده است.
با تبریک “روز مهندسی” به جامعه مهندسی کشور به ویژه مهندسان کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و صنایع غذایی انتظار می رود با عمل به  مسئولیت علمی – اجتماعی و اخلاق حرفه ای و اهتمام به پایداری و افزایش تولیدات کشاورزی و موادغذایی، زمینه های رفاه، آرامش و آسایش جامعه فراهم شود.
 شاهرخ رمضان نژاد
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران
مقاله قبلیدانستن چند نکته در خرید سگ
مقاله بعدیاستمرار و عادت پذیری کشاورزان ضرورتی برای توسعه بیمه کشاورزی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید