حرکت سربازهای شطرنج جهاد کشاورزی

0
شنیده‌ها حاکی است تغییرات سریع و پی در پی در سمت‌های مدیریتی وزارتخانه‌ها از معاون وزیر تا مدیران کل و روسا، اعتراض اندرونی حتی اصولگراها را باعث شده، در حالی که قاعدتاً ابلاغیه نانوشته‌ای دلالت بر لزوم تغییرات صدر تا ذیل وزارتخانه دارد.
اینک اما گویا معاون اول یا مدیران کمیته انتصاب بنا را بر تغییر هر ماه یک معاون گذاشته‌اند، نه ماهی دو یا سه معاون. با این همه مشخص است که برخی از اصولگرایان به شدت دنبال پست و مقام و نان و آب بوده، به حدی که تغییرات در پست‌های دیگر سازمان استان، مشاورین معاون، مدیران کل معاون و… و یارگیری از برخی استان‌ها شدت خواهد گرفت.
خوبی کار این است که نهادهای سیاسی (انقلابی) بنا ندارند در این تغییر مدیریت‌ها معاون وزیر به وزارت جهاد کشاورزی معرفی کنند.
به گزارش «مزرعه سبز»، انتصابات در دولت سیدابراهیم رئیسی با حاشیه‌های متعددی همراه بوده است؛ از جمله در وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی که اتهام انتصابات فامیلی به آقای وزیر زده شده، ولی بلافاصله روابط عمومی وزارتخانه تصریح کرد که هیچ انتصاب فامیلی صورت نگرفته است و هر کس قبول ندارد بیاید و کارتابل‌ها، احکام و دفاتر مدیران را بازرسی کند.
در عین حال صاحبان قدرت، برای نشستن بر صندلی‌های مدیریتی مسابقه گذاشته‌اند و بالاخص در رده‌های پایین‌تر وزارتخانه‌ها در استان‌ها و در شهرستان‌ها که می‌خواهند کرسی‌های میانی و پایین قدرت مدیریت را نیز از آن خود کنند.
مقاله قبلیکشاورزان اصفهان خواستار پاسخگویی مسئولان
مقاله بعدیکشاورزی در زندان

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید