بازدید مدیر تعاون روستایی قم از بزرگترین استارتاپ ایران

0
حسین کوه خضری، مدیر سازمان تعاون روستایی استان قم، صبح امروز از بزرگ‌ترین استارتاپ ایران با نام «باسلام» در قم بازدید و سپس با مدیرعامل آن دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از تعاون روستایی استان قم، در این دیدار ابتدا مهندس مسعود توکلی‌زاده با بیان اینکه استارت‌آپ باسلام، بازار آنلاین کسب‌وکارهای خانگی و محلی است، افزود: تنها استارت‌آپ ایرانی راه‌یافته به جیتکس ۲۰۱۹ است. وی در ادامه اظهار داشت : هم اکنون بیش از ۴۷۰۰ کسب‌وکار در «باسلام» مستقرند. این کسب‌وکارها از سراسر ایران و از حدود ۳۸۰ نقطه جغرافیایی در کشور توانسته‌اند از ۹۸۰ نقطه جغرافیایی برای خود مشتری پیدا کنند. تعداد محصولات عرضه‌شده در حال حاضر در «باسلام» به بیش ۷۰ هزار محصول می‌رسد.
مهندس حسین کوه خضری مدیر تعاون روستایی استان قم نیز ضمن تشکر از همکاری مجموعه باسلام در فروش آنلاین و توزیع میوه تنظیم بازار نوروزی قم در شرایط خاص شیوع ویروس کرونا ، ابراز خرسندی کرد که امسال نیز در بستر فناوری درراستای راحتی بیشتر همشهریان به صورت اینترنتی نیز بتوانیم به فروش برسانیم.
باسلام، پلتفرم خرید از تولیدکننده‌ ایرانی است و تولیدکنندگان می‌توانند در این بستر غرفه رایگان بسازند و محصولات خود را به خریداران عرضه کنند. در این بازار آنلاین می‌توان محصولات خوراکی خانگی، صنایع دستی و بسیاری دیگر از تولیدات ایرانی را پیدا و خریداری کرد. با شعار «یک بازار اجتماعی»، باسلام بستری فراهم کرده که کسب و کارهای خانگی و محلی بتوانند محصولاتی مثل مواد غذایی، پوشاک، لوازم خانگی، صنایع دستی یا حتی محصولات فرهنگی ساخته دست خود را در سراسر ایران به فروش برسانند. بدین شکل که به هر کسب و کار، یک غرفه مجازی داده می‌شود.

انتهای پیام/

66 / 100
مقاله قبلیتشریح عملکرد ۱۰۰ روزه وزارت جهاد کشاورزی در حوزه آب و خاک
مقاله بعدیاختصاص یک هزار میلیارد تومان برای مقابله با خشکسالی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید