پیشروی شرکت کشت و صنعت شهید مطهری با مدیرعامل جدید

0
شرکت کشت و صنعت شهید مطهری یکی از شرکت‌های مهم و تاثیرگذار بخش کشاورزی و زیرمجموعه هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی است که نقشی بسیار ارزنده در تولیدات بخش کشاورزی و امنیت غذایی کشور ایفا می‌کند.
به گزارش خبرنگار مزرعه سبز اخیرا و در یک مراسم تودیع و معارفه‌ای که 30 آبان ماه برگزار گردید، مهندس صفایی جایگزینی دکتر هادربادی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت شد و کار خود را آغاز کرد. شرکت کشت و صنعت شهید مطهری که در دوره مدیریت دکتر هادربادی توفیقات بااهمیتی را کسب کرده بود، این بار با جایگزینی یکی از مدیران با تجربه دیگر در راس هرم مدیریتی خود، همچنان به نقش آفرینی در امنیت غذایی و اشتغال در ایران اسلامی ادامه خواهد داد.
صفایی که تحصیل کرده مهندسی کشاورزی است پیش از این به عنوان مدیر تولید هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان و جانبازان و همچنین مدیرعامل شرکت «دشت ناز» از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ فعالیت می‌کرد و ضمن کسب تجربه‌های ارزشمند و شناخت کافی از فعالیت‌های کشاورزی هلدینگ، منشاء خدمات ارزشمندی بوده و اینک با بهره‌گیری از این مجموعه دانش و تجربه گران بها می‌تواند در پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت کشت و صنعت شهید مطهری نیز مفید واقع شود.
ما نیز ضمن تبریک، برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون در این عرصه ارزشمند را داریم. همچنین تلاش‌ها و زحمات دکتر هادربادی در این شرکت را ارج گذاشته و در مناصب آینده برای وی آرزوی موفقیت داریم.
لازم به ذکر است که در سایت خبری «مزرعه سبز» و همچنین مجله «دام و کشت و صنعت» در چند نوبت به معرفی برخی فعالیت‌های کشت و صنعت شهید مطهری ‌پرداختیم.

انتهای پیام/

65 / 100
مقاله قبلیمنافع صادراتی ایران به یغما می‌رود
مقاله بعدیافزایش آلودگی شهرها با رشد ۱۴ درصدی مصرف سوخت

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید