حیوانات مناسب برای پرورش در مزرعه کوچک

0
اگر کنجکاو هستید که از کجا کار پرورش حیوانات در مزرعه کوچک یا خانه خود را شروع کنید ، در اینجا چند پیشنهاد آورده ایم ، همراه با اطلاعات برای کمک به شما در تصمیم گیری و انتخاب حیوانات مناسب.
اگر قصد دارید برای درآمد زراعی خود اقدام کنید ، قبل از خرید حیوانات به شرایط مورد نیاز خود پی ببرید.

مرغ

مرغ یک روش عالی برای شروع پرورش حیوانات در یک مزرعه کوچک است. آنها مقاوم هستند ، مراقبت از آنها آسان است و از نظر راه اندازی هزینه زیادی ندارند . یک گله کوچک می تواند به راحتی تخم مرغ کافی تولید کند تا تمام نیازهای تخم مرغ یک خانواده را برآورده کند و یک گله چند ده نفره برای تولید و تجارت کوچک تخم مرغ خوب است.

مرغ ها ضایعات غذایی می خورند و کود خوبی برای باغ فراهم می کنند. از طرف دیگر ، آنها یک شام مرغ رایگان برای هر حیوان درنده خارج از خانه هستند ، بنابراین برای جلوگیری از ضرر و زیان باید آنها را ایمن نگه دارید.

زنبورهای عسل

زنبورهای عسل یکی دیگر از گزینه های عالی است ، به خصوص اگر نگهداری از زنبورها مورد توجه شما قرار بگیرد. می توانید محصولات عسل فراوان  داشته باشید و موم برای شمع سازی و سایر محصولات را برداشت کنید.
زنبورها به گرده افشانی محصولات شما (و همسایگانتان) کمک می کنند . برای شروع آنها هزینه زیادی لازم است ، و گرچه زیاد به مراقبت عملی زیادی احتیاج ندارند ، اما به مراقبت و توجه به موقع نیاز دارند ، و این روند مدتی طول می کشد تا عادی شود.

بزها

بزها حیوانات مقاوم و مفیدی هستند که می توانند درختان کوچک و درختچه ها را درو کنند و زمین را برای شما پاک کنند. آنها با مراتع ضعیف سازگار هستند و به طور متوسط روزانه سه چهارم شیر تولید می کنند . اگر خانواده شما شیر زیاد نمی نوشند ، می توانید پنیر درست کنید و بفروشید یا شیر را به حیوانات دیگر مزرعه بدهید. بزها به شمشیربازی قوی احتیاج دارند.

گوسفند

گوسفندها بسته به نیاز شما و نژاد گوسفندها ، گوشت ، شیر یا پشم را تحویل می دهند. شیر گوسفند برای تهیه پنیر از شیر بز برتر است.  نژادهای  مختلفی از گوسفند برای مزارع کوچک وجود دارد . نژاد مناسب گوسفند به برنامه ریزی شما بستگی دارد.

بوقلمون

مانند مرغ ها ، بوقلمون ها بسیار آسان نگهداری می شوند. فقط کمی سرو صدا دارند ، پس از مدتی ، عادت می کنید. بازار بوقلمون های شکرگذاری یک بازار بزرگ است و آنها را به یک محصول ارزش افزوده عالی برای یک کشاورز کوچک تبدیل می کند.

خرگوش

خرگوش ها به یک انبار کوچک با کف خاکی ، قلم و فیدر احتیاج دارند ، برای تولید گوشت و خز (با برخی نژادها مانند آنگورا) نتیجه خوبی می دهند. کنترل خرگوش ها نسبتاً آسان است اما به مراقبت منظم احتیاج دارند و نیازهای خاص آنها باید برآورده شود. بازار ایالات متحده برای گوشت خرگوش در مقایسه با بازار اروپا ناچیز است . برای به دست آوردن گوشت یا خز ، باید حیوانات را بکشید ، که ممکن است برای شما ناراحت کننده باشد.

 

منبع:treehugger

مترجم: مهدی گلباف بنادکی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید