آزادیخواه: کشور با کمبود کالای اساسی مواجه نیست

0
آزادیخواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقدامات دولت کشور با کمبود کالاهای اساسی مواجه نیست، گفت: بخش کشاورزی در ۱۰۰ روز کار دولت سیزدهم به حالت قابل دفاع برگشته است.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از ایرنا، احد آزادیخواه با اشاره به عملکرد دولت در بخش کشاورزی در ۱۰۰ روز گذشته اظهار کرد: طی ماه‌های گذشته شاهد واردات مرغ و تشکیل صف مرغ بودیم اما امروز خودمان تولید کننده مرغ هستیم و نهاده‌های دامی مورد نیاز تامین شده است و مشکلی در این بخش نداریم.
این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات کشور در بحث تامین کالاهای اساسی گفت: سه ماه گذشته با توجه به مشکلات و موانع موجود در حوزه کالاهای اساسی علامت چراغ قرمز را می‌دیدیم و انبارها خالی بود.اولین اقدام دولت تامین کالاهای اساسی بود و دولت توانست کالاهای اساسی مانند گندم را تامین کند.
وی با بیان این که در بخش کشاورزی تولیدان در ۱۰۰ روز اخیر به حالت قابل دفاع برگشته است،‌یادآورشد: درست است برخی کالاها گران است اما در انبارها این کالاها موجود است و کشور با کمبود کالا مواجه نیست.

دولت در بحث واکسن شاهکار کرد

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در بحث واکسن شاهکار کرد، اظهار کرد: برخی قبل از دولت سیزدهم سعی کردند با پیوند دادن واردات و تامین واکسن به FATF بگویند که واکسن وارد نمی‌شود، اما دولت رییسی واکسن را وارد و همه را واکسینه کرد بطوری‌که امروز یک میلیون نفر در کشور دُز سوم واکسن را هم تزریق کردند.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی ادامه داد: قبل از آغاز به کار دولت سیزدهم می‌دیدیم که چقدر مشکل کمبود دارو و سرم وجود داشت و مردم در داروخانه‌ها برای دریافت دارو و سرم صف می‌ایستادند اما امروز خوشبختانه شرایط بسیار بهتر از قبل است.
آزادیخواه با بیان اینکه در حوزه صادرات پتروشیمی و فروش نفت رشد خوبی داشته‌ایم، به موضوع ارتباط با کشورهای همسایه در دولت آقای رییسی اشاره کرد و گفت: در این دولت توانستیم در زمینه گاز با کشورهای منطقه مانند ترکمنستان و جمهوری آذربایجان قراردادی امضا کنیم که یک شاهکار بود و این کار در دولت قبل تعطیل شده بود.

انتهای پیام/

68 / 100
مقاله قبلیچشم طمع خارج نشینان به اراضی مازندران
مقاله بعدیانتخاب میان دامپروری سنتی یا دامپروری صنعتی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید