اولین کنل کلاب جهان

0
ما بزرگترین سازمان در انگلیس هستیم که کارمان به بهداشت، رفاه و آموزش سگ اختصاص دارد. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم سگها در کنار صاحبان مسئولشان زندگی سالم و شادی داشته باشند.

عمده وظایف

1- ثبت نام و پرورش
2- آموزش و فعالیت های سگ
3- امور خیریه و سلامتی سگ

تاریخچه کنل کلاب

کنل کلاب در 4 آوریل 1873 توسط اس. ای شرلی و دوازده نفر دیگر راه اندازی شد. درآن زمان آنها می خواستند مجموعه ای ثابت از قوانین برای اداره فعالیت های جدید ومحبوب نمایش سگ و آزمایشات میدانی مربوط به سگ داشته باشند. این اولین کنل کلاب ملی در جهان بود.
اولین کنل کلاب، یک آپارتمان سه اتاقه در آلبرت منشن 2، خیابان ویکتوریا در لندن بود، از آن زمان تا کنون ما 10 بار جابه جا شده ایم.

اهداف اولیه تاسیس کنل کلاب

1- سلامتی و رفاه سگ
2- نمایش و فعالیت های سگ
3- ثبت نام سگ

کنل کلاب امروز

ما کلیه منافع و تمایلات سگها را به همه صاحبان مسئول آنها ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که در سراسر جامعه با این حیوانات به خوبی رفتار می شود.
در سال 1988، قوانین سگ را منتشر کردیم و در سال 1992 طرح کنل کلاب سگ شهروند خوب در جهت ارتقا مسئولیت صاحبان در برابر حیوانات خانگی برای آگاهی دادن به جامعه از مزایای همراه داشتن سگ، راه اندازی شد.
کنل کلاب جوان (YKC) در سال 1985 تاسیس شد تا به دوستداران جوان 6 تا 24 سال کمک کند مهارت های جدید را یاد بگیرند.
امروز، YKC اطمینان دارد که صاحبان سگ، نمایش دهندگان، مربیان و قضات آینده ما آماده هستند تا از این طریق مطمئن باشند که همه سگ ها در کنار صاحبان مسئول،  زندگی سالم و شادی دارند.

 

منبع: کنل کلاب

مترجم: معصومه صالحی وزیری

مقاله قبلیدر ستایش شایستگی های محصولات رسانه ای کشاورزی
مقاله بعدیسم پاشی تنها راه دفع ملخ نیست

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید