تاثیرگذاری مدیریت بانوان در ارتقای کیفیت زندگی روستاییان

0
مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از توزیع بیش از ۴۲ میلیون لیتر انواع مواد سوختی از ابتدای سال تاکنون در هفت شهرستان جنوب کرمان خبر داد.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی جنوب کرمان فاطمه میرساردو، مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان، گفت: این شبکه در راستای تحقق وظایف خود در 9 ماهه امسال توانسته ۴۲ میلیون و ۳۹۶ هزار لیتر انواع سوخت شامل بنزین، نفت گاز، نفت سفید بین کشاورزان و بهره برداران توزیع کند.
وی در خصوص تعداد عاملان توزیع کننده مواد سوختی این منطقه بیان داشت: این شبکه ۶ جایگاه و ۳۷ فروشندگی مواد نفتی دارد که از طریق همین جایگاه ها و عاملیت‌ها سوخت مورد نیاز مصارف خانگی، ماشین‌آلات کشاورزی روستاییان و کشاورزان تامین و توزیع می‌شود.
مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف این شبکه خدمت رسانی به کشاورزان و روستائیان است که باتلاش و همکاری شرکت های تعاونی روستایی و بر اساس هماهنگی های بعمل امده با شرکت فراورده های مواد نفتی این اقدامات در حال انجام است.
فاطمه میرساردو در پایان یادآور شد: هدف از توزیع سوخت حمایت از تولید کننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت و آمد روستاییان است.
گفتنی است، جنوب استان کرمان یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.
مقاله قبلیمن، وزیر و آن پنجاه و سه نفر
مقاله بعدیضرورت رفع موانع گسترش تجارت با اورآسیا

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید