THE REPUBLIC OF TEA

0
جمهوری چای یک شرکت خصوصی چای آمریکایی است که در لارکسپور ، کالیفرنیا مستقر است و بیش از 300 نوع چای در سراسر آمریکای شمالی تولید و به فروش می رساند. جمهوری چای به دلیل بسته بندی چای و کیسه های چای خود در قالب های بلند و استوانه ای معروف است. یکی از اولین شرکت هایی بود که انواع مختلفی مانند چای قرمز رویبوس ، چای سفید و روغن دانه چای را به مصرف کنندگان آمریکایی ارائه داد.
این شرکت در سال 1992 توسط کارآفرینان مل زیگلر ، پاتریشیا زیگلر و بیل روزنزویگ تاسیس شد. زیگلرها به دلیل بنیانگذار Banana Republic و ZoZa.com نیز شناخته می شوند. در سال 1994 ، آنها این شرکت را به رون روبین فروختند ، که جمهوری چای تحت عنوان وی به یک مارک شناخته شده در سطح ملی تبدیل شده است. پسر روبین ، تاد روبین در سال 2007 به این شرکت پیوست و در سال 2015 جانشین پدرش به عنوان رئیس جمهور شد. رون روبین در حال حاضر به عنوان رئیس اجرایی جمهوری چای و وزیر چای خدمت می کند. جمهوری چای کارمندان خود را به عنوان “وزیر” ، مشتریان خود را “شهروند” و خرده فروشی های خود را به عنوان “سفارتخانه” معرفی می کند.
محصولات جمهوری چای از طریق خرده فروشان ویژه از جمله Whole Foods Market و Williams Sonoma توزیع می شود. آنها قصد گسترش به خرده فروشان بازار انبوه مانند Costco و Walmart را ندارند. این شرکت افتخار خود را حفظ رشد کند اما ثابت و کارکرد بدون هیچ بدهی می داند.
این شرکت از کشاورزی پایدار پشتیبانی می کند. چندین چای خود را از مزارع بیودینامیکی تهیه می کند ، نوعی کشاورزی جایگزین مشابه کشاورزی ارگانیک که حاصلخیزی خاک ، رشد گیاهان و مراقبت از دام را به عنوان وظایف مرتبط با محیط زیست درمان می کند. همچنین چای Sonoma تولید می شود ، که از پوست خشک انگور تهیه می شود و در غیر این صورت از بین می رود.
رون و تاد روبین گفته اند که علیرغم ارزیابی بالقوه تا 125 میلیون دلار ، علاقه ای به فروش جمهوری چای ندارند. ران روبین می گوید که او همیشه امیدوار بوده است که شرکتش خانوادگی و خصوصی باقی بماند.
مقاله قبلیآئروفارم
مقاله بعدیچگونه قهوه می تواند به رشد سریع جنگل ها کمک کند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید